KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9636523
*
nr 963 6523
Pastell
Oidentifierad konstnär, sign Jesna, landskap, 45 x 49
Följerätt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 maj 2015
kl 19:09:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/5 19:02:33
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:06
-
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05
-
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:03
-
3458 Pastell
Verner Molin (1907-1980), Sverige. "TÃ¥kern". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:43
*
Pastell
nr 963 6523
Pastell
Oidentifierad konstnär, sign Jesna, landskap, 45 x 49
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/5 19:02:33 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
2063 Färgkrita
Ester Henning (1887-1985), Sverige. Monogramsigner..//
Aktuellt bud: 1.400 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:06 -
3201 Pastell
Axel Lindgren, flicka med smycken. Signerad, dater..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:05 -
3189 Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 19:03
-
3458 Pastell
Verner Molin (1907-1980), Sverige. "TÃ¥kern". Signe..//
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 18:43